Додатковий набір на магістерські програми (2)

Оголошено додатковий набір на здобуття ступеня магістра на вакантні місця державного замовлення та місця на навчання коштом фізичних та юридичних осіб на всі магістерські програми в межах ліцензованого обсягу.

Вакантні місця державного замовлення:

«Історія та археологія» - 2,

«Біологія» - 5,

«Хімія» - 5,

«Соціальна робота» - 1

«Політологія» - 2

«Фізика та астрономія» - 2

«Прикладна математика» - 3

«Менеджмент в охороні здоров’я» - 2.

Також рішенням Конкурсної комісії Національного агентства України з питань державної служби Національний університет «Києво-Могилянська академія» допущено до конкурсного відбору виконавців державного замовлення на підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» за денною формою навчання у 2016 році (лист Національного агентства України з питань державної служби від 19.07.2016 №103/70/22-16).

Очікувана кількість місць державного замовлення на магістерську програму «Публічне управління та адміністрування» до 17 осіб.

Строки проведення додаткового набору на магістерські програми

Прийом документів 25 - 31 серпня 2016 р.

Вступні випробування 2 – 9 вересня 2016 р

Надання рекомендацій до зарахування 12 вересня 2016 р.

Заміна копій документів на оригінали вступниками, які рекомендовані до зарахування 13 вересня 2016 р.

Наказ щодо зарахування до 15 вересня 2016 р.

Приймальна комісія працюватиме за адресою:

вул.Іллінська 9, КМЦ НаУКМА, м.Київ

Перелік документів, які необхідно подати, програми вступних випробувань можна знайти за посиланням.