Магістерська програма «Публічне управління та адміністрування» для держслужбовців

Національний університет "Києво-Могилянська академія" запрошує державних службовців категорії В на місця державного замовлення та всіх бажаючих на контракт магістерської програми "Публічне управління та адміністрування".

Українська система державної служби нині перебуває на етапі докорінного реформування.

Відомо, що з травня цього року набрав чинності Закон України «Про державну службу», який передбачає вступ на усі відповідні посади України лише за конкурсом, під час якого мають оцінюватися особисті якості та досягнення кандидатів.

Відтепер державне управління відповідатиме стандартам і методикам країн Європейського Союзу, адже Кабінет Міністрів України затвердив нову Стратегію реформування державного управління, що передбачає повну перебудову організації роботи Уряду, міністерств та інших органів виконавчої влади. Оновлення корпусу державних службовців супроводжується істотним збільшенням фінансування - вже до кінця 2016 року відбудеться суттєве підвищення оплати праці державним службовцям, які прийдуть працювати за новими правилами.

Магістерська програма пропонує:

сучасну програму підготовки державних службовців - в межах програми викладаються дисципліни, що закладають базові компетенції відповідно до Стратегії реформування державного управління

зручну форму навчання – денна (модульна) – дає можливість поєднувати навчання з роботою, адже навчання відбувається кожні два тижні у п’ятницю, суботу, неділю з 9:00 до 20:00

нові форми та методики викладання – викладачами є не тільки відомі науковці, але визнані практики державної служби та політики, у тому числі розробники реформ у сфері публічного управління та адміністрування, які використовують інтерактивні методики навчання.

Окрім можливості здобути компетенції, знання та навички, необхідні для успішної кар’єри державного службовця в нових умовах, магістерська програма – це чудова нагода зустрітися з однодумцями і разом з досвідченими наставниками згодом творити майбутнє нашої країни.

Графік проведення вступних іспитів.

Прийом документів:

з 25-31 серпня 2016 року.

Вступні випробування:

5 вересня 2016 р. - іспит з української мови;

7 вересня 2016 р. - іспит з англійської мови;

9 вересня 2016 р. - фахове вступне випробування.

Прийом документів за адресою:

вул. Іллінська, 9, м.Київ.

Перелік документів до вступу на магістерську програму:

• копії диплому та додатку до диплому (2 примірники, при собі мати оригінал);

• 4 фотокартки розміром 3х4 см;

• копії 1-ї, 2-ї, 11-ї сторінок паспорта (2 примірники, при собі мати оригінал);

• копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (2 примірники, при собі мати оригінал);

• для військовозобов’язаних – копію посвідчення про приписку до призовної дільниці або військового квитка (2 примірники, при собі мати оригінал)

• направлення на навчання органу державної влади у поточному році (з номером, датою, найменуванням органу влади, місцезнаходження).

Тільки для державних службовців.

• мати при собі довідку з місця роботи з зазначенням посади.

Тільки для державних службовців.

• надати інформацію про стаж роботи, категорію ранг державного службовця.

• мотиваційна презентація

(презентація повинна дати відповідь на такі питання:

1.Яким Ви бачите майбутнє України, та які реформи, на Вашу думку, для цього необхідно здійснити?

2. Оберіть одну із реформ та докладно опишіть Ваше бачення її здійснення.

3. Про яку роль у здійсненні цієї реформи Ви би мріяли для себе?)

Мотиваційну презентацію необхідно викласти письмово, роздрукувати у трьох примірниках, принести із собою на здачу документів та представити перед екзаменаційною комісією.

Обсяг презентації не повинен перевищувати п’яти сторінок тексту, викладеного шрифтом Times New Roman, кегль – 14, інтервал – 1,5, поля – 2,5.

Мотиваційна презентація оцінюватиметься за такими критеріями:

–творчий підхід;

– самостійність у викладенні думок;

– критичне мислення;

– цілісність змісту;

– акуратність.

Під час усного представлення екзаменаційна комісія також враховуватиме презентаційні навички та мотивованість.

Пакети документів оформлюються у паперові папки А-4 на зав’язках.

Контактна особа: Тетяна Мураткіна, менеджер магістерської програми із Публічного управління та адміністрування, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. моб. тел. +38050 857- 63- 13

Термін навчання:

1 рік 10 місяців.