Перший ступінь доктора філософії (PhD) з історії у Докторській школі ім. родини Юхименків

12 жовтня 2016 р. о 10:00 у Київському університеті імені Бориса Грінченка за адресою: 04053, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2 відбудеться публічний захист дисертації Будз Катерини Миколаївни «Українська Греко-Католицька Церква у Галичині (1946–1968 рр.): стратегії виживання та опору у підпіллі», поданої на здобуття ступеня поданої на здобуття кандидата історичних наук і ступеня PHD, доктора філософії у галузі історії (Doctor of Philosophy in History).

Це перший в історії Докторської школи ім. родини Юхименків захист дисертації на здобуття ступеня PHD, доктора філософії, у галузі історії (Doctor of Philosophy in History).

З 2010 до 2015 р. дисертантка Катерина Будз дуже успішно навчалася на PhD програмі «Історія» («Історія Центрально-східної Європи») Докторської школи ім. родини Юхименків.

Група наукового керівництва:

науковий керівник - Шліхта Наталія Василівна, Ph.D., кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри історії Національного університету «Києво-Могилянська академія», керівник PhD програми «Історія»;

науковий консультант - Prof. Dr. Christopher Hann, Director of the Max Planck Institute for Social Anthropology (Halle/Saale, Germany).

За моделлю "подвійного захисту" в процедурі обговорення дисертації на здобуття ступеня кандидата наук братиме участь індивідуальна Дисертаційної комісія у такому складі: Яременко М. В. (Голова комісії), Бажан О. Г., Гуркіна С. В., Лисенко О. Є., Пшеничний Т. Ю.

З повним текстом представленого дослідження можна ознайомитися за посиланням.

Автореферат дисертації - за посиланням.

Бажаємо успішного захисту!