Зустріч з соціологом Жоржем Мінком (Франція)

mink

Визнаний фахівець з питань національної пам’яті соціолог Жорж Мінк поділиться думками щодо можливості застосування концепту тоталітаризму чи авторитаризму в існуючих моделях державного устрою. Беручи за приклад такі країни, як Угорщина та Польща, науковець дасть оцінку стану демократичних систем країн, які зазнали комуністичного режиму.

Жорж Мінк — французький соціолог та політолог польського походження, спеціалізується на історії Центрально-Східної Європи. Почесний директор Інституту соціальних і політичних наук, президент Міжнародної ради студій Центрально-Східної Європи, професор Колеж-Європи (Натолін-Варшава, Польща), член ради "Товариства польської історії та літератури" у Парижі; запрошений професор Британського Колумбійського університету у Ванкувері (Канада), Національного університету “Києво-Могилянська академія”, Університету Гумбольдта у Берліні, Карлового Університету у Празі.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією : https://goo.gl/X6xf8G

fb f logo blue 50