Вітаємо лауреата конкурсу Іменного фонду компанії DRAGON CAPITAL

18 листопада цього року під час проведення Дня факультету економічних наук було оголошено ім’я лауреата конкурсу Іменного фонду компанії DRAGON CAPITAL у 2016-2017 навчальному році.

Переможцем конкурсу стала доцент кафедри фінансів Тетяна Григорівна Буй.

Керуючий директор компанії і випускник ФЕН Андрій Дмитренко особисто привітав пані Тетяну з перемогою у цьому конкурсі для професорсько-викладацького складу факультету.

Іменний фонд було створено компанією DRAGON CAPITAL у 2005 році за ініціативи Дмитра Тарабакіна, на той час одного з керівників компанії і також нашого випускника. Конкурс проводиться щороку і полягає у тому, що студенти обирають викладача-переможця шляхом анонімного анкетування (анкета опитування розроблена компанією-засновником Іменного фонду).

Дякуємо компанії DRAGON CAPITAL за довготривалу співпрацю і підтримку викладачів факультету!

Наші найщиріші вітання Тетяні Григорівні Буй, яку було обрано лауреатом у цьому навчальному році!