Наталія Іванова - «Найкращий викладач-наставник ФЕН»

За підсумками опитування студентів факультету економічних наук лауреатом відзнаки «Найкращий викладач-наставник ФЕН» у 2015–2016 навчальному році стала доцент кафедри економічної теорії Наталія Юріївна Іванова.

У рамках опитування студенти мали назвати трьох викладачів, які надали їм найбільшу підтримку в навчальному процесі, у позанавчальному житті, є найбільш відкритими до спілкування зі студентами, та яким студенти завдячують успіхом у певній сфері свого життя (окрім професійного навчання).

Також студенти назвали формати роботи, які, на їх думку, були найпродуктивнішими.

Цього року, відповідаючи на запитання анкети, студенти назвали 60 викладачів.

Доцент кафедри фінансів п. Олена Прімєрова набрала однакову кількість балів з п. Наталею Івановою, але за положенням про відзнаку, її кандидатура не могла розглядатись, оскільки п. Олена була лауреатом відзнаки два попередні роки.

Друге місце здобула асистент кафедри фінансів п. Первін Дадашова, третє – доцент кафедри маркетингу п. Ірина Гриджук.

Нагадаємо: засновник відзнаки – Тарас Лукачук, випускник НаУКМА (економічна теорія, 1997), президент по регіону Східної Європи, Близького Сходу та Африки/President EEMEA у Jacobs Douwe Eghberts.

Дякуємо п. Тарасові за підтримку університету та мотивацію студентів та викладачів до найефективніших форм взаємодії.

Подаємо повний список згаданих студентами викладачів та щиро дякуємо за їхню роботу.

Факультет економічних наук:

Артьомова Т. І., Бажал Ю. М., Базілінська О.Я., Бридун Є. В., Буй Т. Г., Бураковський І. В., Ваврищук В.В., Воропай О.К., Ганущак-Єфіменко Л. М., Глущенко С. В., Горбачук В. М., Григор'єв Г. С., Гриджук І. А., Гуменна О. В., Дадашова П.А., Дяковський Д. А., Жук В. М., Зварич О.В., Зимовець В.В., Іванова З.О., Іванова Н.Ю., Івахненков С. В., Кілієвич О.І., Ковшова І.О., Колядич О. І., Кончин В. І., Кузьменко В. П., Кузьменко Л.Г., Купець О. В., Литвин А.В., Лук'яненко І. Г., Мельник О. М., Мертенс О. В., Мірошниченко В.В., Неживенко О.В, Пан Л. В., Пічик К. В., Подвисоцька Т. О., Прімєрова О. К., Романченко Н. В., Россоха В. В., Сапачук Ю., Семіколєнова С. В., Семко Р. Б., Слободян О.Р., Супрун Н.А., Токарчук І.В., Фарина О.І., Храбан А. М., Чала Н. Д., Шевченко О.О., Шкурихін А.О., Шпортюк В. Г., Шумська С. С.

Також студенти зазначили викладачів інших факультетів НаУКМА:

кафедри історії - Горіна С. М., української мови - Калиновську О. В., математики - Захарійченка Ю. О., соціології - Винницького М.І., зв’язків із громадськістю - Наумова В. О.

Найефективніші форми роботи, на думку, студентів:

• Можливість спілкуватися особисто поза заняттями, в т.ч. числі поза межами університету, через e-mail, соц.мережі, скайп – 97 голосів
  • Групові проекти, завдання, презентації, дебати - 85
  • Розв'язування кейсів - 50
  • Семінари з активним обговоренням, дискусії - 48
  • Семінари/практичні заняття з використанням актуальної інформації, законів і закордонних практик - 38
  • Тематичні індивідуальні завдання, доповіді з цікавих тем - 20
  • Обговорення актуальних проблем сьогодення - 65