Кафедра фінансів НаУКМА отримала грант від фонду Eurasia

Кафедра фінансів НаУКМА отримали новий грант від фонду Eurasia на виконання проекту Anti-corruption and PhD mobility NHH-NaUKMA.

Проект буде виконуватися у співпраці з Норвезькою Школою Економіки (NHH Norwegian School of Economics)  та Громадською організацією Transparency International Ukraine.

Координаторами проекту виступають Tina Søreide (професор NHH Norwegian School of Economics, Норвегія), професор Ірина Лук’яненко (завідувач кафедри фінансів НаУКМА (Україна)), Тетяна Шевчук (Transparency International Ukraine).

Серед перших значних заходів, які будуть відбуватися в рамках проекту, слід зазначити проведення в НаУКМА 12 -16 березня 2017 р. міжнародного семінару, присвяченого питанням подолання корупції, детінізації економіки, проблемам міграції.

У роботі семінару планується участь близько 30 представників Норвезької школи економіки під керівництвом Sunniva Whittaker, Deputy Rector of Norwegian School of Economics.

Буде залучена також наукова та студентська спільноти НаУКМА, представники громадської організації Transparency International Ukraine.