Могилянка оголошує Всеукраїнcький конкурс есеїв

Національний університет “Києво-Могилянська академія», Товариство психологів України та інтернет-видання iPress оголошують Всеукраїнcький конкурс есеїв "Згода дім будує, а незгода руйнує", до участі в якому запрошуються учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл.

Конкурс триває з 01 грудня 2016 року до 14 січня 2017 року.

Кожен його учасник має право надати лише одну індивідуальну роботу, написану українською мовою.

Журі визначає по три найкращі есеї, які поділять між собою І, ІІ та ІІІ місця.

Проте, цікаві роботи, які не стали переможцями, але привернули увагу журі, будуть відзначені заохочувальними призами та грамотами.

Критерії оцінювання творчих робіт:

- повнота і глибина розкриття теми – до 35 балів;

- оригінальність, нестандартність образно-художнього мислення – до 35 балів;

- композиційна цілісність – до 20 балів;

- грамотність викладу та культура оформлення – до 10 балів.

Переможці конкурсу будуть запрошені до Києва для участі в урочистій церемонії нагородження.

Після завершення Конкурсу, його організатори планують видання збірки, до якої увійдуть творчі роботи- переможці, а також есеї, відзначені заохочувальними призами.

Переможці отримають і грошову винагороду:

- за І місце – 3000 грн.;

- за ІІ місце – 2000 грн.;

- за ІІІ місце – 1500 грн.

Повністю Положення про конкурс опубліковане за посиланням.