Академічна конференція НаУКМА-2017

12 січня 2017 року о 15:00 у приміщенні КМЦ відбудеться Академічна конференція.

Порядок денний:

1. Звіт про діяльність університету у 2016 році (доповідач – А. А. Мелешевич, президент НаУКМА).

2. Внесення змін до пункту 6.1 розділу 6 Положення про Вчену раду НаУКМА (доповідач – А. А. Мелешевич, президент НаУКМА).

3. Про корпоративний стиль НаУКМА (бренд-бук) (доповідач – А. А. Мелешевич, президент НаУКМА)

4. Різне. Інформація керівника Центру оцінювання якості освіти НаУКМА проф. С.М.Квіта щодо створення механізму моніторингу якісного забезпечення академічного процесу. (Звіт про опитування щодо якості викладання навчальних дисциплін НаУКМА)

Подяка за допомогу в організації пілотного опитування завідувачці кафедри соціології Анні Осипчук, директору Інформаційно-обчислювального центру Олександрові Костюку, також Студентській Колегії, всім активним студентам, викладачам і співробітникам Києво-Могилянської академії.

Присутність делегатів від структурних підрозділів та студентів обов'язкова.

Проект загального звіту та звітів підрозділів знаходиться в групі "Звіт НаУКМА 2016" Офісу 365.

Ознайомитись з оновленим варіантом Правил використання символіки НаУКМА та надіслати свої коментарі на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 09 січня 2017 р.