Кафедра історії НаУКМА запрошує до участі у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з історії України

Перший тур відбудеться на базі кафедри історії 21 лютого 2017 р. в аудиторії 5-109 о 16.30 і триватиме 1.5 години.

Студентам буде запропоновано дати відкриту відповідь на низку запитань, які охоплюють всі періоди історії України - від Середньовіччя і до сучасності.

Для призерів І туру олімпіади передбачено заохочення:

3 місце - +5 балів до навчального рейтингу з будь-якого предмету, який викладається на базі кафедри історії

1-2 місце - +10 балів до навчального рейтингу з будь-якого предмету, який викладається на базі кафедри історії, а також право представляти НаУКМА у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з історії України.

З організаційних питань прохання звертатися: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Тетяна Григор'єва)