Роль юридичної клініки в підготовці майбутніх правників

У четвер, 30 квітня, о 14:00 год. в Правничій клініці (вул. Набережно-Хрещатицька, 27, к.4, 9-ий корпус) відбудеться заключне заняття. Ми вирішили, підтримавши студентську ініціативу, провести його у вигляді круглого столу. Ми плануємо обговорити питання ролі юридичних клінік у підготовці майбутніх правників, підвести підсумки нашої роботи за рік, обговорити наші найбільші успіхи та проаналізувати питання удосконалення нашої діяльності.

На круглий стіл запрошені наші давні партнери: Ашот Агаян, юридичний радник програми USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя»; Андрій Галай, виконавчий директор Асоціації юридичних клінік України, Ірина Іванків, представниця Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Микола Сіома, Директор Української фундації правової допомоги.

Запрошуємо на наш «випускний»!