Олімпіада з природничих наук для школярів

Факультет природничих наук НаУКМА запрошує до участі в Олімпіаді з навчальних предметів для вступників 2017 року.

У Олімпіаді можуть брати участь учні усіх середніх навчальних закладів України.

Олімпіада відбуватиметься на факультеті природничих наук (ФПрН) в НаУКМА у два тури: дистанційний та очний.

Дистанційний тур

Учасники дистанційного туру Олімпіади до 28 квітня 2017 р. мають зареєструвати заяви про участь у І турі Олімпіади та разом із оформленими в зошиті виконаними завданнями (державною мовою) надіслати їх на поштову або електронну адресу відповідних предметно-методичних комісій (чи доставити іншим способом на ФПрН НаУКМА).

Контакти для листування:

Національний університет «Києво-Могилянська академія», факультет природничих наук, вул. Г. Сковороди, 2 м. Київ 04070, Україна

Електронна адреса предметно-методичних комісій з предмету:

Учасник Олімпіади має вказати ПІБ, домашню адресу, назву навчального закладу (область, населений пункт, номер навчального закладу, клас), номер контактного телефону та/або електронну адресу та зареєструватися за посиланням.

Завантажити за посиланнями завдання дистанційного туру з:

- фізики

- хімії

- біології

Очний тур

Очний тур Олімпіади відбудеться 06 травня 2017 р. на факультеті природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія).

До участі в II турі Олімпіади допускаються учасники, визначені членами предметно-методичних комісій за результатами І туру Олімпіади, які набрали не менше ніж 75 % балів.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 21.12.2016 № 1587 «Про затвердження Положення про Всеукраїнські Олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти» та «Положенням про Всеукраїнську олімпіаду НаУКМА з біології, фізики та хімії для професійної орієнтації абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти» переможцям ІІ туру Олімпіади, які набрали не менше ніж 90 % балів, будуть нараховані додаткові бали до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку вступного конкурсного балу в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» на факультет природничих наук.

Учасникам очного туру олімпіади треба мати при собі:

• паспорт (або свідоцтво про народження),

• учнівський квиток (або довідку з навчального закладу з фото)

• чистий зошит, ручку, калькулятор.

Участь в олімпіаді - крок до вступу на факультет природничих наук!

Організаційний комітет Олімпіади:

Голуб О.А. – декан факультету природничих наук, д.х.н., професор

Вакулюк П.В. – заступник декана факультету природничих наук, к.т.н., доцент

Агре М.Я. - к.ф-м.н., доцент

Бурбан А.Ф. – д.т.н., професор

Терновська Т.К. – д.б.н., професор

Скачати за посиланням Положення про Всеукраїнську олімпіаду НаУКМА з біології, фізики та хімії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.