Щорічна звітна конференція аспірантів і слухачів PhD програм A LINEA

Цього тижня (з 3 до 7 квітня) в Докторській школі ім. родини Юхименків проходить щорічна звітна конференція аспірантів і слухачів PhD програм - A LINEA.

«A LINEA» з латини: «з нового рядка, спочатку» – позначає прагнення нових знань.

Тож символічно, що найбільше слухачів наших PhD програм обрали для виступу загальну тему "Інновація у науковому дослідженні: примноження знання".

Повну Програму конференції можна переглянути за посиланням.

Цього року аспіранти НаУКМА представлять результати своєї роботи у трьох міждисциплінарних секціях:

«Наука для суспільства: відкритість і відповідальність»

«Інновація у науковому дослідженні: примноження знання»

«Пошук і обґрунтування методів дослідження»

Ці теми заохочують до рефлексії над загальними питаннями соціальної й етичної відповідальності науки, взаємодію науки і дослідників із суспільством, можливості творчого самовираження й проблему наукової новизни.

Якою мірою наука, її цілі й зміст, має бути контрольованим з боку суспільства?

Якою мірою результати досліджень мають бути доступними й відкритими для академічної спільноти в глобальному комунікативному просторі?

У чому «цінність» науки для спільноти?

Якою мірою співвідносяться загальні інтереси й приватні дослідницькі ініціативи?

Чи має робота дослідника бути «креативною»?

Як формулювати власні методи дослідження в умовах множинності підходів і розмаїття наукових теорій?

Про це аспіранти дискутують у контексті і на матеріалах власних унікальних дослідницьких проектів.

Мова конференції - англійська.

У рамках конференції відбудуться також: спільні науково-практичні семінари - з Центром ім. Жана Моне з євростудій НаУКМА, відкриті колоквіуми, воркшопи щодо проблем наукової комунікації і підготовки публікацій.

Конференція проходить у приміщенні Докторської школи НаУКМА, в Староакадемічному корпусі НаУКМА.За результатами конференції буде видано збірник статей англійською мовою.