Друге загальноуніверситетське online-опитування

Шановні студенти!

Центр забезпечення якості освіти продовжує опитування стосовно якості викладання в НаУКМА та якості прослуханих Вами курсів.

Це дослідження дасть об’єктивний матеріал для вдосконалення навчального процесу, включно з поглибленням soft skills (соціальних навичок і умінь) та покращення управлінських процесів в нашому університеті.

Запрошуємо Вас взяти участь у другому загальноуніверситетському online-опитуванні.

Тепер воно є частиною навчального процесу.

Ще у 1990-х роках Києво-Могилянська академія проводила дослідження студентської думки, використовуючи паперові носії. Тепер ми робимо це online. Так Ви можете впливати на розвиток якості свого університету. Ваша участь і Ваша активність робить Могилянку унікальною.

Для цього Вам потрібно пройти за посиланням  або зробити це через головну сторінку офіційного сайту НаУКМА.

Ми зробили online-опитування зручнішим. Відтепер Вам для оцінювання пропонуються тільки ті дисципліни, на які Ви були записані. У створенні анкети фахівці кафедри соціології НаУКМА враховували досвід британських та голандських партнерів.

Зареєструйтеся в системі, підтвердіть реєстрацію індивідуальним податковим номером (десять цифр) та скористайтеся можливістю вплинути на якість навчального процесу в НаУКМА. Якщо Ви не маєте ІПН, для підтвердження реєстрації можна використати номер паспорту (шість цифр).

Звертаємо увагу, що доступ до анкети буде відкрито у часовий проміжок з 10 по 23 квітня.

Закрито з 24 квітня – це день початку сесії.

За цим посиланням Ви можете ознайомитися зі звітом пілотного опитування, проведеного перед зимовою сесією.

Дякуємо за Вашу зацікавленість та організованість.

Сергій Квіт, Директор Центру забезпечення якості освіти НаУКМА