Круглий стіл «Технології та інструменти диджитал комунікацій у сучасній практиці зв’язків з громадськістю»

17 травня, о 14:00

Метою проекту є обговорення стану та основних тенденцій розвитку диджитал комунікацій на сучасному етапі, їхнього впливу на трансформацію інструментів і тактики публічних комунікацій владних органів, підприємницьких структур, політичних і неурядових організацій України, а також вироблення рекомендацій та та шляхів удосконалення практики зв’язків з цільовими групами громадськості.

Питання для обговорення:

Масштаби розвитку диджитал комунікацій у світі та Україні.\

«Традиційний PR» versus «Диджитал PR»

Диджитал комунікації: чи впливають вони на питання стратегії PR?

Диджитал комунікації та зміни в тактиці зв’язків з громадськістю

Диджитал комунікації в сфері урядових PR

Диджитал комунікації в сфері бізнес-PR

Диджитал комунікації в сфері політики, виборчих кампаній

Диджитал комунікації в зв’язках неурядових організацій з громадськістю

Диджитал комуцнікації та питання міжнародного іміджу України.

Доповідачі:

1. Ейне Олександр, компанія «Fast&Curious», директор. Тема виступу: «Сучасні тренди диджитал кампаній».

2. Янковська Вероніка, компанія «Агропросперіс», ПР-менеджер. Тема виступу: «Нестандартний диджитал інструментарій в організації та проведенні ПР-заходів».

3. Данелюк Андрій, випускник НаУКМА - ФСНСТ-2012. Компанія «Web – production Aurocraft», Project Мanager. Тема виступу: “Особливості роботи проджект менеджера в агенції веб-продакшину”.

4. Вячеслав Лісковський (Замураєв), випускник НаУКМА - ФСНСТ-2011. Компанія «Web-production Aurocraft», Digital Producer. Тема виступу: “Роль продюсера в агентстві веб-продакшину”.

5. Могильний Роман, випускник НаУКМА - ФСНСТ – 2012, магістр 2014р., Компанія «NeoCortext», СЕО. Тема виступу: «Аналіз поточних трендів в соціальних мережах».

До участі в роботі круглого столу запрошуються викладачі НаУКМА, студенти магістерської програми «Зв’язки з громадськістю», сертифікатних програм кафедри зв’язків з громадськістю.