Літня школа «Право в Німеччині» в НаУКМА

19 червня – 07 липня

Факультет правничих наук НаУКМА, Школа Німецького Права, заснована Гайдельберзьким Майнцським та Ягеллонським університетами, спільно з Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) запрошують до участі в Літній школі «Право в Німеччині».

Літня школа розрахована на викладачів, аспірантів та студентів-правників.

Робочою мовою є німецька (мінімальний рівень – Mittelstufe).

Протягом першого тижня учасники вдосконалюватимуть правничу лексику та граматику німецької мови. Наступні два тижні вони вивчатимуть європейське та німецьке право. Заняття проводитимуть викладачі Гайдельберзького, Майнцського та Ягеллонського університетів. За успішного складання підсумкового іспиту учасники отримають Сертифікат.

Участь в Літній школі є безкоштовною.

Вартість проїзду, проживання та харчування покривають учасники або організація, яка їх відрядила.

В окремих випадках, на конкурсній основі можливе відшкодування витрат на проїзд (потягом по території України) та проживання для учасників, які проживають поза межами Києва.

Перелік документів для конкурсного відбору та деталі за посиланням