Оголошено конкурс на грант Олексія Цебра «Мультиплікатор добра-2017»

Випускник програми «економічна теорія», 2000 р. Олексій Цебро заснував грант «Мультиплікатор добра» у 2013 р. З того часу традиційно щороку ім’я переможця оголошується у День Конвокації НаУКМА, на загальноуніверситетській церемонії.

Грант надається на конкурсних засадах могилянцю, який сам множить добро та надихає інших також творити добро.

Якщо Ви знаєте викладача або співробітника, або студента Могилянки, який своїми справами допомагає та надихає інших - повідомте про це засновнику гранту до 20го червня 2017 р. на електронну адресу: oleksiitsebro[@]gmail.com

Необхідна інформація:

1. Прізвище, ім’я і, по можливості, по батькові.
  2. Статус в могилянській спільноті: для співробітників – посада і підрозділ, для студента – факультет, спеціальність, курс.
  3. Аргументуйте Вашу пропозицію і наведіть приклад.

Олексій Цебро також є засновником:

• Гранту «Мультиплікатор щастя»
  • Проектів:
    • «Могилянські рукотвори» - виставка рукотворів, які створили могилянці і які роблять власника та всіх оточуючих щасливими і яка відбудеться у Музеї НаУКМА з 2 по 29 червня 2017р.;
    • «Творчі могилянчики» - виставка робіт дітей могилянців, що відбувається щорічно восени;
    • Аерошколи при Асоціації випускників НаУКМА
    • Благодійником багатьох проектів НаУКМА та постійним учасником благодійних вечорів Академії

Конвокація-2016. Олексій Цебро та лауреати грантів-2016: відзнакою «Оберіг» - за збереження духовних цінностей Києво-Могилянської академії, нагороджена доцент кафедри економічної теорії, к.е.наук п.Наталя Іванова; грантом "Мультиплікатор добра" - за справи, що надихають творити добро, нагороджена керівник Музею НаУКМА к.і.н. п.Таїсія Сидорчук.