Запрошуємо на зустріч з Директором Національного антикорупційного бюро України (НАБУ)

nabu

Ви маєте унікальну можливість відвідати лекцію за участі Директора Національного антикорупційного бюро України на тему "Антикорупційна реформа в Україні".

Де: 4 корпус Києво-Могилянської академії, 4 поверх, ауд. 425 (вул. Волоська, 8/5)

Коли: 30 травня о 12:00.

НАБУ – це новий орган у правоохоронній системі України, створений після Революції Гідності для очищення влади від корупції заради побудови та розвитку успішного суспільства та ефективної держави. Дізнайтеся про усі актуальні розслідування НАБУ, особливості діяльності та багато іншого.

Готуйте запитання

Лекція відбудеться у рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Студенти проти корупції», яку разом проводять НАБУ та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у 9 містах нашої країни.

Реєстрація на лекцію за посиланням