Викладачі НаУКМА отримали особисту подяку від Міністерства освіти і науки України

Могилянка завжди впливала на формування освітніх стандартів в Україні – часто навіть раніше, ніж вони затверджувалися законодавчо. Цього разу ми вкотре долучилися до інновацій у цій галузі.

2016-го року на виконання Закону України «Про вищу освіту» Міністерство освіти і науки України створило спеціальні Науково-методичні комісії, одним із завдань яких стала розробка стандартів вищої освіти. Комісії діяли у секторі вищої освіти Науково-методичної ради МОНу, і до їхньої роботи були залучені представники українських університетів.

У склад комісій увійшли чотири викладачі Академії:

• завідувач кафедри культурології, професор М. А. Собуцький,

• доцент кафедри політології І. А. Гомза,

• доцент кафедри соціології О. В. Богдан,

• доцент кафедри зв’язків з громадськістю Д. Л. Коник.

Міністерство відзначило бездоганну працю викладачів-могилянців і подякувало їм за особистий внесок.

Від імені усієї могилянської спільноти ми також дякуємо Михайлу Анатолійовичу Собуцькому, Івану Анатолійовичу Гомзі, Олені Володимирівні Богдан та Дмитру Леонідовичу Конику.

Ви робите українську освіту кращою!