Вітання студентам-могилянцям

Вітаємо студентів НаУКМА - переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/17 навчальному році!

Відповідно до наказу МОН №1038 від 14.07.2017 р. цього року переможцями стали:

У галузі "Біологічні науки"

- Клочкова Ольга Юріївна, диплом ІІІ ступеня (науковий керівник - канд. біол. н., доц. Д. І. Білько).

У галузі "Українська мова та література":

Лебедівна Оксана Ярославівна, диплом І ступеня (науковий керівник - канд. філол. наук, доц. В. А. Передрієнко).

У галузі "Філософські науки":

- Лубкін Даніїл Дмитрович, диплом І ступеня (науковий керівник - д-р філос. наук, доц. С. І. Головащенко),

- Спічек Ярослав Олегович, диплом ІІІ ступеня (науковий керівник - д-р філос. наук, доц. В. П. Козловський).

У галузі "Гендерні дослідження":

- Сафонова Олена Анатоліївна, диплом І ступеня (науковий керівник - канд. іст. наук, доцент К. Л. Диса),

- Мацьоха Ольга Ігорівна, диплом ІІІ ступеня (науковий керівник - канд. соціол.н., доц. О. В. Богдан).

У галузі "Маркетинг, управління персоналом та економіка праці":

- Рожко Олександра Володимирівна, диплом ІІ ступеня (науковий керівник - канд. екон. н. доц. О. В. Гуменна).