Презентація книги Ігоря Козаченка «Сьогодні я став моржем»

24 лютого о 18.30 у бібліотеці Антоновичів НаУКМА

Ігор Козаченко – молодий київський прозаїк. Закінчив Інститут філології Київського національного університету ім. Т. Шевченка (спеціальність – фольклористика). Лауреат літературного конкурсу «Смолоскип». Переможець Міжнародного конкурсу «Гранослов». Автор кількох романів.

«Сьогодні я став моржем» – перша книга Ігоря Козаченка (Святослав Козаченко – літ. псевдонім), опублікована у Видавничому домі «Всесвіт». Це сучасний роман про незахищеність душі, про ніжність і любов, пошуки себе і «засвічування» світла для інших.

На презентацію запрошені: Олег та Юрій Микитенки, Сергій Квіт, Василь Герасим’юк, Володимир Моренець, Тетяна Ярошенко, Олена Ганцяк-Каськів, Сергій Пантюк, Марія Бурмака, Сергій Архипчук, Олена Филипович.

Модератор Дмитро Дроздовський.