Перемога студентів-правників Могилянки на змаганнях з міжнародного кримінального права Nuremberg Moot Court 2017

Команда факультету правничих наук НаУКМА посіла друге місце на Nuremberg Moot Court 2017 серед 40 команд 26 країн світу.

Nuremberg Moot Court - світове змагання з міжнародного кримінального права, яке відбувається в Нюрнберзі у відомій "залі 600" - залі засідань, де проходили нюрнберзькі процеси над очільниками гітлерівської Німеччини.

Цей унікальний конкурс дає учасникам змогу попрактикуватися у міжнародному кримінальному праві на самій його батьківщині.

Цього року змагання відбувалися 26-29 липня. Конкурс складався як з письмової, так і усної фаз. Кожна команда повинна була подати на розгляд окремі меморандуми про обвинувачення та захист. Усні етапи відбувалися протягом триденного періоду, причому кожна команда брала участь у двох попередніх раундах 27-28 липня 2017 року, а потім у 1/8 фіналу, чвертьфіналі, півфіналі і фіналі 29-го липня 2017 року.

Щиро вітаємо нашу команду - Станіслав Дем`янюк, Aнастасія Єрмоленко, Адріана Кривешко та їх тренер Віталій Трачук - ми пишаємося вами!

Більше інформації про змагання та запис Nuremberg Moot Court 2016 за посиланням