Внутрішнє тестування з англійської мови 01 вересня для студентів І р.н. бакалаврських програм

До уваги всіх студентів першого року навчання бакалаврських програм!

Традиційно на початку навчального року кафедра англійської мови проводить внутрішнє тестування з англійської мови серед усіх першокурсників, які розпочинають своє навчання у Києво-Могилянській академії.

Мета такого тестування – з’ясувати рівень знань з англійської мови серед студентів-першокурсників з метою збалансованого розподілу на навчальні групи для подальшого вивчення англійської мови.

Участь у внутрішньому тестуванні з англійської мови обов’язкова для всіх студентів І року навчання бакалаврських програм, тому просимо усіх першокурсників звернути увагу на розклад та аудиторії.

Вивчайте розклад за посиланням.

Вітаємо усіх першокурсників із початком нового етапу життя і навчання у двомовному середовищі Києво-Могилянської академії!