Школа професійного розвитку викладачів при НаУКМА

Цього навчального року починає роботу Школа професійного розвитку викладачів при НаУКМА.

За її програмами викладачі Академії зможуть якісно підвищити кваліфікацію.

Мета програми:

• викласти нові підходи до навчання викладачам Могилянки;

• навчити викладачів модернізувати власні курси;

• додати до курсів розвиток soft skills: уміння презентувати ідеї, управляти проектами, працювати в команді тощо.

Навчання відбуватиметься на тижнях самостійної роботи на безоплатній основі.

У Школі викладатимуть професійні тренери, зокрема колеги викладачів з Києво-Могилянської академії.

За результатами навчання учасники отримають відповідний сертифікат державного зразка.

З повною програмою Школи можна ознайомитися за посиланням

Просимо заповнити реєстраційну анкету до 01 жовтня 2017 року.

Передусім зараховуватимуть викладачів з високим рівнем мотивації та колег, які цього року потребують сертифікат про підвищення кваліфікації.

За додатковою інформацією звертайтеся:

• до Наталі Старинської, керівниці Школи професійного розвитку викладачів при НаУКМА: +380 (50) 333-6046; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.