Конкурс на кращу студентську наукову роботу 2017 р.

Оголошується конкурс студентських наукових проектів для студентів магістерських програм факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «Хімія» та спеціалізаціями «Молекулярна біологія» та «Лабораторна діагностика біологічних систем», який проводиться за фінансової підтримки Корпорації «Артеріум» з метою активізації науково-дослідної роботи студентів, створення умов для наукових досліджень, заохочення та підтримки обдарованих молодих дослідників.

На Конкурс подаються проекти наукових досліджень з актуальної тематики, які мають наукову новизну і практичну цінність.

До конкурсу не допускаються роботи реферативного характеру. На кожну із зазначених спеціальностей та спеціалізацію виділяється одна стипендія від Корпорації «Артеріум».

На першому етапі конкурсу роботи конкурсантів будуть оцінюватися експертами відповідних кафедр за такими критеріями:

- актуальність проблеми, ступінь новизни та оригінальність ідей, закладених в основу проекту;

- наукова література та інші джерела інформації, на які посилається автор проекту;

- обґрунтування та опис обраних методик та методів дослідження;

- очікувані теоретичні та практичні результати, можливість впровадження в практику;

- якість оформлення.

Наукові проекти будуть оцінюватися експертами за 25-бальною системою.

Подати заявку з переліком необхідних документів можна до 20 жовтня 2017 року.

З положенням про конкурс можна ознайомитися за посиланням. Для участі у конкурсі потрібно заповнити форму.

Детальну інформацію можна отримати у Поліни Вакулюк заступника декана за тел. 050-611-78-42 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Переможці конкурсу отримають стипендії від Корпорації «Артеріум».