Конкурс для участі молодих дослідників НаУКМА в міжнародних наукових конференціях у 2018 р.

За сприяння Фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) з 2017 року розпочато конкурс проектів аспірантів, докторантів та молодих дослідників (до 35 років) з числа викладачів та співробітників Національного університету «Києво-Могилянська академія» на здобуття дослідницьких грантів для участі в міжнародних наукових конференціях, що відбуваються за кордоном.

Заявки приймаються до 01 січня, 01 квітня, 01 липня та 01 жовтня щороку.

Порядок Конкурсу, його критерії та зміст аплікаційної заявки – на сайті НаУКМА.

Перший конкурс - до 01 січня:

аплікант може подавати заявки на конференції, що відбудеться у 2018 році.

У своїй стратегії 2015-2025 НаУКМА постановив стати визнаним у світі дослідницьким університетом.

Партнер НаУКМАу Western NIS Enterprise Fund став "Срібним благодійником Могилянки 2017 р.за підтримку молодих могилянських дослідників!

Також Фонд надав благодійну підтримку на оплату навчання для 25-ти студентів програми «Публічне управління та адміністрування», серед яких п`ять стипендій для учасників АТО.

Дякуємо за підтримку розвитку Академії у 2017-му році!