Запрошуємо до участі у міжнародній конференції «Освітні програми з соціальної роботи: теоретичні та практичні аспекти»

06 лютого, з 10-00, Музей НаУКМА (Галшчин Дім, 1 поверх)

Школа соціальної роботи ім. В. Полтавця запрошує до участі у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Освітні програми зі спеціальностей галузі знань "соціальна робота": теоретичні та практичні аспекти».

Мета конференції - обговорити основні аспекти освіти і підготовки соціальних працівників, те, яким чином враховуються потреби практичної соціальної роботи в існуючих в Україні програмах підготовки, які кращі вітчизняні та міжнародні практики й досвід варто враховувати у процесі розробки й планування докторських (PhD) програм із соціальної роботи в Україні. У роботі конференції візьмуть участь науковці зі Словенії та Молдови, представники МОН України, провідних українських вишів.

Перша частина конференції запланована у вигляді пленарного засідання із тематичними доповідями для обговорення.

Друга частина передбачає проведення воркшопу для викладачів соціальної роботи, засідання методичної підкомісії із соціального забезпечення Науково-методичної комісії з охорони здоров'я та соціального забезпечення МОН України, обговорення актуальних проблем змісту освітніх програм із соціальної роботи.

Адреса:

м. Київ, вул. Сковороди, 2, вхід з Контрактової площі, біля бібліотеки Антоновичів та Сонячного годинника.

Участь у роботі конференції є безкоштовною.

Організатори не забезпечують учасників з інших міст проживанням і харчуванням, та не відшкодовують кошти за проїзд.

Якщо ви бажаєте взяти участь у роботі конференції, прохання надіслати лист із вказаними даними - ПІБ, місце роботи, посада, вчене звання, власної контактної інформації (контактний телефон, електронна адреса) - на електронну скриньку  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

З усіх додаткових питань з приводу конференції звертатися до ст. викладача кафедри ШСР НаУМА п. Оксани Бойко, м.050 823 2218.

...

Школа соціальної роботи ім. В.І. Полтавця - перша в Україні професійна школа соціальної роботи, створена 1994 р.З 1995 року у Школі соціальної роботи діє магістерська програма з підготовки соціальних працівників, бакалаврська програма відкрилася в 1997 році. Школа є членом Міжнародної Асоціації Шкіл соціальної роботи (IASSW), Європейської асоціації шкіл соціальної роботи (EASSW) та Східноєвропейської Міжрегіональної Асоціації Шкіл соціальної роботи (EASASSW), а також партнером низки міжнародних організацій та фондів (ПРООН, МОМ, Пакт інт. і т.д.).