День відкритих дверей у Могилянці

26 березня Національний університет «Києво-Могилянська академія» відкриває свої двері для абітурієнтів та їхніх батьків!

Запрошуємо Вас до унікального вищого навчального закладу, який є флагманом української освіти. Протягом Дня відкритих дверей студенти та співробітники Академії спробують якомога повніше дати відповіді на усі питання, що Вас цікавлять, а також розкажуть:

- чому Могилянка є найкращим університетом для тих, хто шукає всебічного розвитку;

- як Академія поєднує 400-літні традиції та інноваційні підходи в освіті;

- що таке могилянський дух свободи, який вже двічі виводив студентів та викладачів на Майдан;

- як НаУКМА виховує майбутніх реформаторів, сприяючи розвитку студентського самоврядування та підтримуючи його максимальну незалежність;

- чому для університету важливо кожного семестру питати студентів про якість курсів.

Окрім того, завітавши до Могилянки 26 березня, матимете можливість не тільки побачити, але і відчути насичений темп життя Академії!

Повна програма - за посиланням.