Загальна презентація навчальних програм CISCO

14 березня, о 15-00, ауд. 1-301

НаУКМА в рамках співпраці з Програмою мережних академій CISCO пропонує студентам, співробітникам та викладачам БЕЗКОШТОВНО долучитися до вивчення онлайн-курсів:

Вступ до Інтернету речей /Introduction to IoT (реєстрація за посиланням)

Вступ до кібербезпеки /Introduction to Cybersecurity (реєстрація за посиланням)

Основи кібербезпеки (реєстрація за посиланням)

Вступ до симулятору Packet Tracer/Introduction to Packet Tracer, курс про симулятор мереж та ІоТ (реєстрація за посиланням).

Навчання відбувається самостійно з підтримкою інструктора Академії Cisco при НаУКМА Дмитра Черкасова.

Для реєстрації необхідно перейти за посиланням на назві курсу.

Курси відкрито з 01.03.2018 до 31.12.2018.

Офіційний термін реєстрації з 01 до 31 березня, навчання -- з моменту реєстрації до 31 травня.

Якщо охочі з'являться пізніше, курси доступні до кінця року.

З питаннями звертатися до Дмитра Черкасова, ст. викладач каф. мережних технологій ф-ту інформатики НаУКМА корп. email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та (чи) до Олександра Костюка.