18 квітня 2018 року – День відкритих дверей магістерської програми «Зв’язки з громадськістю»

novyna1

Кафедра зв’язків з громадськістю запрошує випускників бакалаврських програм на День відкритих дверей магістерської програми «Зв’язки з громадськістю», який відбудеться 18 квітня 2018 року о 17.00 за адресою: вул. Волоська 8/5, 4 корпус НаУКМА, ауд. 422.

У програмі: специфіка навчальної програми, особливості вступу на магістерську програму (особливо тих випускників, які не закінчували бакалаврські програми зі зв’язків з громадськістю), зустріч з викладачами, студентами та випускниками програми.

Відповіді на питання, які цікавлять і турбують вступників можна буде отримати від викладачів, студентів і випускників під час сесії «запитання-відповіді» у неформальній обстановці.

Якщо бажаєте стати фахівцем з PR, то чекаємо вас 18 квітня!