НаУКМА на 3 місці серед українських вишів у рейтингу World Universities Web Ranking 2018

Рейтинг «4 InternationalColleges& Universities» опубліковано в оновленій редакції, станом на січень 2018 року

Однойменна австралійська компанія 4ICU публікує свій рейтинг з 2005 року, оцінюючи популярність більше 11 тисяч ВНЗ світу та більше 171 ВНЗ України за популярністю їхніх веб-ресурсів. На думку авторів рейтингу, це допомагає міжнародним студентам, викладачам та науковцям дізнаватися, наскільки певний ВНЗ є популярним в тій чи іншій країні.

В рейтингу використовуються показники цитованості та відвідуваності офіційних веб-представництв ВНЗ світу. Джерелами інформації виступають бази даних міжнародного Інтернет-гіганту Google, американської компанії Alexa Internet (дочірня компанія Amazon) та британської компанії Majestic-12.