День відкритих дверей у Могилянській школі журналістики-2018

Могилянська школа журналістики запрошує на День відкритих дверей та лекцію нашої випускниці, продюсерки новинної агенції Reuters Маргарити Чорнокондратенко.

27 квітня ми чекаємо на вас, щоби відповісти на всі запитання про умови вступу та особливості навчання на нашій магістерці.

Місце зустрічі: Медіацентр DFJ, вул. ‪Волоська 8/5 (4-ий корпус НаУКМА, підвал – ліворуч від входу в корпус).

Контакти: +380 44 463 77 02, сторінка.

Могилянська школа журналістики – унікальний освітній центр, що поєднує теоретичну підготовку, досвід практичної роботи і ґрунтовні дослідження в галузі масових комунікацій та журналістики. МШЖ включає магістерську програму з журналістики та PhD-програму із медіа та комунікацій. Школа має на меті формувати та розвивати галузь медіа й масових комунікацій, навчати нове покоління професійних журналістів, здатних очолити цей розвиток.

Окрім навчальної, МШЖ займається громадською діяльністю. 2014 року на базі Школи створено проект StopFake для протидії кремлівській пропаганді, який високо цінують як в академічному, так і професійному журналістському середовищі в Україні та за кордоном.

Деталі за посиланням.