Кінопроект могилянців шукає підтримки

Команда випускників та студентів НаУКМА знімають короткометражний фільм «Заземлення».

Режисер Лесь Якимчук.

Псевдодокументальна стрічка про постапокаліпсис має вийти в травні. У складі волонтерської команди: Лесь Якимчук (МП журналістика, 2017), Олена Зенченко (БП культурологія, 2016), Іван Затварський (PhD-1, економіка), Антон Герасимов (БП програмна інженерія, 2015), Валерія Козяренко (історія, 2 курс), Анастасія Алексеєнко та Ярослава Величко (культурологія, 1 курс).

Команда звертається з проханням про підтримку для забезпечення поточних витрат: трансфер, техніку та реквізит. Загальна сума - 25 тис. грн.

Це один з перших досвідів збору коштів на проекти могилянців через краудфандинг. Винагороди доброчинцям гарантовані.

Переглянути тізер, дізнатись більше про команду та підтримати проект можна на платформі краудфандингу.

У разі питань звертатись elina.sardalova@gmail.cоm

Увага! Інформацію про спільні проекти могилянців для зручності пошуку просимо позначати у соцмережах хештегами #kma_alumni #кма_взаємодія