Професора НаУКМА Анатолія Єрмоленка обрано директором Інституту філософії ім.Г.С. Сковороди НАН України

Єрмоленка Анатолія Миколайовича, доктора філос.наук, професора кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА, обрано директором Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України.

05 червня 2018 року в Інституті філософії імені Г.С. Сковороди НАН України відбулися вибори директора Інституту.

Вибори відбулися за процедурою таємного голосування, із дотриманням усіх вимог згідно законодавства. У виборах взяло участь 88 співробітників Інституту.

За член-кореспондента НАН України, д.філос.н., проф. Анатолія Миколайовича Єрмоленка проголосувало 58 осіб.

За д.філос.н., проф. Євгена Костянтиновича Бистрицького проголосувало 26 осіб.

Не підтримали жодного кандидата 4 особи.

Недійсних бюлетенів немає.

Отже, згідно з наслідками таємного голосування та п. 3.12.4. Статуту НАН України вважається обраним на посаду керівника Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України член-кореспондент НАН України, доктор філос.наук, професор кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА Анатолій Миколайович Єрмоленко.

Вітаємо із заслуженим обранням та бажаємо успішної роботи!