Відійшов у вічність Іван Драч

... Ми виростали на його віршах. Ми вивчали його діяльність як шістдесятника чи першого голови Народного Руху України на уроках історії. Він був надзвичайно талановитим поетом, блискучим перекладачем, кіносценаристом, драматургом, політичним діячем. Словом, легендою, людиною, котра належала Історії. І водночас - напрочуд земним, близьким, коли заходив до Могилянки, зустрічався з нашими студентами, читав їм лекції.

Востаннє ми мали честь приймати пана Івана на Благодійному вечорі НаУКМА у Мистецькому Арсеналі. Він уважно слухав промовців, говорив із гостями, фотографувався зі студентами...

Не маючи жодного офіційного титулу у Могилянці, він був напрочуд могилянським за духом - вільним, творчим, сповненим снаги і розуміння відповідальності. І його звання "Герой України" - це не про державну нагороду, а про реальний його статус в очах сотень тисяч українців.

Вся спільнота Могилянки висловлює свій щирий жаль родині та близьким великого Поета.

Вічна і світла пам'ять!