Ґранти для навчання за контрактом для МП «Юдаїка» від Вааду України

Асоціація єврейських організацій та общин України (Ваад України) з 2012 року підтримує студентів, які навчаються за освітнім ступенем маґістра на освітньо-науковій програмі «Юдаїка» в НаУКМА.

Метою фінансової підтримки Вааду України є сприяння поглибленню академічних студій з юдаїки в Україні шляхом надання освітніх ґрантів студентам НаУКМА, які:

– навчаються за освітнім ступенем маґістра на освітньо-науковій програмі «Юдаїка»;

– демонструють обґрунтовані очікування успішного навчання за результатами вступних іспитів у НаУКМА;

– успішно виконують освітні вимоги НаУКМА під час навчання на програмі.

Навчальний ґрант повністю покриває вартість навчання і оплату за гуртожиток, а також включає щомісячну стипендію (для маґістрантів, які успішно виконують вимоги до навчання на програмі).

Критерії для участі в конкурсі для отримання освітнього ґранту:

– вступ на маґістерську програму «Юдаїка»;

– заповнення анкети вступника (щоб отримати анкету, напишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. );

– подання мотиваційного листа обсягом 1—2 сторінки;

– демонстрація обґрунтованих очікувань успішного навчання при вступі – високий конкурсний бал за сумою балів усіх вступних іспитів.

Навчальні ґранти щороку надаються не більше ніж 10 студентам маґістерської програми «Юдаїка».

Студенти, які отримують ґрант, укладають договір із Ваадом України.