Актуальне інтерв`ю про конкурс риторів у НаУКМА

Своїми думками поділилась Наталя Володимирівна Артикуца.

Зокрема, пані Наталя каже:" Спочатку виникла ідея створення дисципліни вільного вибору «Основи ораторського мистецтва», яка б мала на меті допомогти кожному студенту незалежно від його майбутнього фаху оволодіти секретами ораторської майстерності та реалізувати свій комунікативний потенціал. У процесі викладання та спілкування із студентами виявилося, що деякі з них, хоча й доволі глибоко опанували теорію риторики, усе ж не наважуються виступати перед великою аудиторією (100 і більше осіб). До виступів такого роду потрібно ретельно готуватися, а тому вся система нашого навчання складається з послідовних практичних кроків, вправ і дій, які поступово готують слухачів до публічних виступів (розповіді, промови в ролях, акторські етюди, артикуляційні вправи, інтонаційні модуляції, скоромовки, інтерв`ю, експромт-промови тощо). Логічним підсумком такого навчання має стати публічний виступ перед могилянською громадою. Так виникла ідея завершувати курс змаганнями риторів – слухачів курсу."

Повністю інтерв`ю можна прочитати на сайті Прес-центру Могилянки.