Лист групи студентів до президента НаУКМА

Сергій Квіт отримав його на своїй сторінці у Facebook

Шановний Сергію Мироновичу!

Від імені випускників та студентів Києво-Могилянської академії хочемо висловити Вам та адміністрації академії подяку за активну участь у покращенні умов життя студентів, які мешкають у гуртожитку за адресою Харківське шосе, 17.

За останній рік було проведено багато роботи з покращення житлових умов проживання – зроблено ремонти на поверхах; існує пральна кімната, де можна попрати та посушити особисті речі, є кімната відпочинку з тренажерами та тенісним столом.

Окрема подяка адміністрації гуртожитку в особі Дубовської Ніни Василівни, яка для студентів гуртожитку стала другою мамою. Завдяки зусиллям Ніни Василівни гуртожиток набув вигляду та атмосфери дому – територія біля гуртожитку доглянута, висаджено багато квітів та зелені. В самому гуртожитку велика кількість вазонів, є декоративний акваріум.

Хочемо відзначити, що за останні роки значно зменшилася, а то й зовсім зникла така неприємна річ як крадіжки.

Сподіваємося, що таке піклування про студентів в майбутньому буде лише посилюватися!

Бажаємо процвітання рідній Києво-Могилянській академії!!!

З повагою:

Ярославцева Катерина (ФІН-4), Мартиненко Ліля (ФЕН МП-2), Папач Аня (ФПрН МП-2), Романюк Олена (ФСНСТ-3), Сидорук Віталіна (ФГН-4), Підгорець Анна (ФГН МП-2), Сторчило Марія (ФПрН-4), Коцовський Василь (ФЕН-4), Зінич Юля (ФГН МП-2), Галепа Михайло (ФІН МП-2), Матягина Ольга (ФСНСТ-4), Оникієнко Єгор (ФПрн МП-2), Кураков Владислав (ФІ-1), Потапов Олександр (ФПрн-4), Вітрук Аня (аспірант), Барков Антон (ФІ-3), Приндюк Олександр (ФЕН-3), Харченко Костянтин (ФІ-4), Фесенко Олександр (ФГН-4), Абба Андрій (ФЕН-4), Тітовець Володимир (ФЕН-4), Петренко Ірина (ФПвН-4), Яернікова Галина (ФІН-4), Жалейко Илона (ФПрН МП-2), Свеженцев Максим (ФГН-4), Славич Тарас (ФІН-4).