Для НаУКМА відкрито тестовий доступ до найбільшої в світі колекції наукових робіт

З 22 травня по 30 червня 2012 р.

ProQuest Dissertations and Theses - найбільша у світі повнотекстова колекція дисертацій та рефератів.

У PQDT представлено понад 2,7 млн. бібліографічних записів магістерських робіт і докторських дисертацій з усіх галузей знань, більше 1,2 млн. робіт включають повні тексти. Колекція PQDT щорічно збільшується на 70 тис. назв завдяки співпраці компанії ProQuest з 700 провідними вищими навчальними закладами з усього світу (UMI's Digital Archiving and Access Program). У PQDT більшість робіт, захищених після 1996 р., включають повні тексти.

Повні тексти вибірково доступні і для більш ранніх джерел (до 1895 р.).

Мова бібліографічних описів і авторефератів - англійська. Повні тексти документів представлено на 40 мовах світу (переважно – англійська, французька, німецька).

В період тестового доступу до PQDT користувачам доступні лише перші 24 сторінки робіт (в форматі pdf).

Тестування ресурсу реалізується для авторизованих користувачів у режимі віддаленого доступу.

З питань отримання доступу до бази даних звертайтесь до Відділу Електронних Ресурсів НаУКМА (1-120), до Синицької Аліни Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. уточнивши наступні дані:

Прізвище, ім'я:

Студент магістеріуму (курс, факультет, напрям):

Аспірант (напрям і р.н.):

Докторант ДШ (програма і р.н.):

Співробітник (відділ):

Викладач (факультет, кафедра):