Конкурс для аспірантів та кандидатів наук

«Програма Людмер» з вивчення історії та культури євреїв Галичини та Буковини

Асоціація "Єврейська Галичина та Буковина" (Єрусалим) у співпраці з Програмою дослідження сучасної історії України імені Петра Яцика та з Інститутом історії та сіонізму імені Теодора Герцля (Університет Хайфи) оголошує відкриття в 2012-2013 навчальному році другого набору на ґрантову програму для дослідження єврейства Галичини та Буковини – «Програма Людмер».

«Програма Людмер» розрахована на українських докторантів (аспірантів) і пост-докторантів, які досліджують історію та культуру євреїв Галичини та Буковини (головно 19- 20 століттях), та відкрита для громадян України – випускників гуманітарних факультетів вищих навчальних закладів. Програма має за мету підтримати та розширити дослідження, пов'язані з історією та культурою євреїв ХІХ-ХХ століть. Право подавати заяви на участь у програмі мають громадяни України, які навчаються чи працюють в університетах та інших вищих навчальних закладах України. Людмерівська программа запроваджує стипендії для аспірантів та студентів, що бажають пройти навчальний курс в Ізраїлі, кандидатів історичних наук та молодих вчених, що бажають проводити дослідження в Ізраїлі.

Стипендія включає регулярні грошові виплати протягом навчання в Україні, оплату вартості навчання в одному з ізраїльських університетів, подорожні витрати та проживання в університетському гуртожитку в Ізраїлі.

Останній термін подання заявок на конкурс – 1 серпня 2012 року.

Для участі в конкурсі потрібно надіслати електронною поштою:

1) Детальне резюме (CV) з переліком публікацій;

2) Зразок Вашої наукової роботи на Ваш вибір (публікація, частина кандидатської дисертації, курсової чи дипломної роботи, семінарський виступ тощо);

3) Копію диплому про закінчену вищу освіту (магістра) або, при наявності– диплом кандидата наук;

4) Науковий проект (до 5 сторінок) з описом актуальності та перспективності вибраної теми;

5) Рекомендаційні листи від вчених, що знають Вас персонально (повинні бути надіслані окремо від решти документів, електронною поштою з інститутських адрес безпосередньо до Людмерівської програми).

Детальніша інформації на веб-сайті

Заявки на англійській, польській, російській, українській мовах потрібно надсилати на обидві адреси електронною поштою:

Доктор Ілья Лур'є, Виконавчий директор Асоціації "Єврейська Галичина та Буковина." Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел: +972-2-588-1771

Проф. Ярослав Грицак, директор Програми дослідження сучасної історії України імені Петра Яцика (Альбертський Університет-Львівський національний університет імені Івана Франка – Український Католицький Університет), Eлектронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел: +038-032-240-35-70