Міжнародна літня школа «Three Universities Program - After the Empire»

З 14 по 21 липня у НаУКМА відбувався український етап літньої школи для іноземних студентів

Учасниками школи, які протягом трьох тижнів відвідали три східноєвропейські країни – Естонію, Росію і Україну – стали студенти із США, Канади, Франції та Швейцарії. Це вже шоста подібна літня школа, яку НаУКМА організовує спільно із Тартуським університетом (Естонія). Цей знаний університет є давнім партнером НаУКМА, зокрема з 2011 року обидва університети увійшли до проекту Erasmus Mundus Action 1, спільної магістерської програми "International Masters in Russian, Central and East European Studies" (IMRCEES).

Перелік міжнародних літніх програм НаУКМА для інземних студентів мажна знайти на сторінці Відділу міжнародного співробітництва НаУКМА.