1 вересня в НаУКМА відкрито новий навчальний рік

Інавґураційну лекцію «Клуб творчої молоді «Сучасник» (1960 -1965)» прочитав почесний професор НаУКМА, докт.іст.наук Сергій Білокінь

Як відомо, КТМ відіграв ключову роль у громадсько-політичному й культурному житті країни, став центральною структурою шістдесятництва.Комплекс явищ, пов'язаних із знаменитим Клубом творчої молоді, охоплює передусім три кола проблем - термінології, джерелознавства й хронології.

Сергій Білокінь представив надзвичайно цікаву і все ще малодосліджену тему, окресливши досить чітко зазначену проблематику, представивши й відомі і маловідомі факти, події, імена…

Повний текст виступу буде видруковано найближчим часом у Видавничому Домі «Києво-Могилянська академія», фрагменти виступу буде розміщено у відритому доступі через університетський електронний архів EKMAIR.