НаУКМА та видавництво "Темпора" проводять зустріч з автором та презентацію книги "СТЕФАН КУРТУА. Більшовизм a la francaise"

Середа, 12 вересня 2012 року,  об 11-40, в Актовій залі 1-го корпусу

Книга відомого французького історика присвячена проблемам лівих та комуністичних рухів у Європі ХХ ст.

Автор торкається питань співпраці Французької компартії з тоталітарним режимом СССР, піднімає проблеми прищеплення більшовизму до соціалістичного руху у Франції, розглядає політичні біографії лідерів ФКП, стан та перспективи компартії у сучасному французькому суспільстві.

Матеріал базується на маловідомих документах з архівів Російської Федерації.

ПРО АВТОРА:

Стефан Куртуа (нар. 1947) — французький історик, спеціаліст у галузі комуністичних вчень світової слави. До сфери його зацікавлень належить історія комунізму та комуністичного геноциду. Науковий керівник Французького національного дослідницького центру в Парижі, викладає в Католицькому університеті.

Автор та упорядник історичних праць, серед яких найбільш відомі: “Більшовизм a la francaise”, “Чорна книга комунізму”.