Ресурсний центр ім. Жанет Демірей в НаУКМА запрошує на цікаві програми та події

Вони організовані за підтримки Посольства США

Шановні викладачі, студенти, випускники, старшокласники, батьки та усі охочі!

Ресурсний центр для викладачів англійської мови ім. Жанет Демірей в Києво-Могилянській академії, що підтримується Посольством США в Україні, є безкоштовною бібліотекою та навчально-методичним центром, мета якого забезпечити викладачів англійської мови України та студентів сучасними навчальними матеріалами та збагатити досвід викладачів сучасними методиками викладання англійської мови. Бібліотека Ресурсного центру зараз нараховує близько 10,000 підручників, відео- та аудіо курсів, посібники з методики та лінгвістики, книги з країнознавства та літератури США.

Ресурсний центр запрошує охочих на:

• щотижневі науково-практичні семінари для викладачів загальноосвітніх та вищих навчальних закладів;

• засідання дискусійного клубу для молоді та дорослих (англ. мовою):

• щотижневі засідання кіноклубу (англ. мовою).

Участь у заходах безкоштовна!

Детальна інформація - на сайті.

Про всі події, що відбуваються в Ресурсному Центрі для викладачів англійської мови ви зможете дізнатись з допомогою розсилки інформації для викладачів англійської мови електронною поштою. Вказавши адресу своєї електронної скриньки, ви зможете отримувати новини, повідомлення про семінари, події та заходи, які проводяться для викладачів, а також про нові навчальні матеріали. Якщо ви бажаєте скористатися такою послугою, надішліть Ваше ім'я та адресу скриньки у Ресурсний Центр електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Ресурсний центр також інформує про цікаві та корисні заходи, що спонсоруються Посольством США в Україні.

У вересні Вам пропонується відвідати:

1) “Spark!Lab” (Лабораторії винахідників) Смітсонівського інституту в Києві (Мистецький Арсенал):

2) ТехКемп Київ 2012: Посольство США в Україні оголошує прийом заявок на участь у ТехКемп Київ, який пройде 12-13 вересня в культурно-освітньому центрі "Майстер Клас", м. Київ.

Наші контакти.

Адреса: м. Київ, вул. Сковороди 2, Національний університет “Києво-Могилянська академія”, 3-й корпус, кімн. 121,

тел. (044) 238-66-10, моб. 067-2307619,

Запрошуємо завітати до Ресурсного центру для викладачів англійської мови в НаУКМА!

Будемо раді Вас бачити!