До Дня Академії-2012 Києво-Могилянський Театральний Центр „ПАСІКА” підготував прем’єру

17 жовтня, о 19.00, у КМЦ НаУКМА

Моновистава „Електра створена за мотивами п'єси Ж.-П.Сартра "Мухи". В основі їїї – античний міф.

Ж.-П. Сартр по-своєму осмислив цей сюжет, піднявши характерну для екзистенціалізму проблему свободи людини. «Людина – вільна», - Електра вже знає цю таємницю, відчуває конфлікт між особистістю і нав‘язаним їй порядком. Людина має право на активну позицію, яка може змінити її життя. «Люди звикли плекати своє горе…», щоб стати щасливим, потрібно діяти, але, звичайно, це більш ризиковано, ніж просто плисти за течією, приймаючи ті обставини, що вже склалися. Електра наважується на виклик Богу, але не тому, що вона проти Нього, а тому, що їй дуже хотілося б бути з Ним, щоб Бог, як Любов, був присутній у її житті. Електра мріє позбутися страху і злості, які її оточують, – мабуть, не розуміє, що насамперед, все це вже в ній самій, а набагато важче позбутися рабства, яке всередині, ніж зовнішнього гніту.

Автор вистави і виконавиця ролі Електри - Роксолана Лудин

Тривалість вистави 40-45 хв.

Адреса: Культурно-мистецький центр НаУКМА, вул. Іллінська, 9, 2-й поверх

Роксолана Лудин

Випускниця НаУКМА 2010 року, культуролог.

Свій театральний досвід розпочала у Театральному центрі НаУКМА, очолюваному Андрієм Приходьком, з 2006 р. студенткою другого курсу Могилянки.

Грала у виставах:

- "Аз" за києво-могилянською драмою XVII століття (роль Сластолюбіє і Милість Божа) - режисер Андрій Приходько

- "Фрьокен" (роль куховарки Христини) – режисер Андрій Приходько;

- "Дванадцята ніч" (роль Олівії) - режисер Максим Рубан

, - «Драма без горілки» - режисер Максим Рубан,

- вулична ходульна вистава "Андрогін. Природа людини" - 2010 р.

– режисер і акторка вистави «Казка про Кохання».

Брала участь з цими виставами у фестивалях «Мельпомена Таврії» (Херсон), «Свято Грибів» (с.Ворохта), «ГОГОЛЬFEST» (Київ), «Сунична галявина» (Бахчисарай), «Трипільське коло», "Світ забутих богів", "Руслан і Людмила” та ін., а також під час гастролей Києво-Могилянського Театрального центру: у театрі «Майстерня П.Фоменка» (Москва, РФ). у театрі «Сунична галявина» (Севастополь, АРК).

У 2012 р. Роксолана проводила щотижневі майстер-класи для студентів НаУКМА із сценічної мови.