Програма «ПРОФІ+» для студентів НаУКМА - спільний проект Академії та Асоціації випускників КМА

Стартує 01 листопада

Як вдвічі збільшити шанси успішного працевлаштування?

На жаль, навіть диплом Могилянки не гарантує отримання роботи твоєї мрії. Між державною навчальною програмою та потребами бізнесу є велика прірва.

Кілька фактів:

• Тільки 20% роботодавців вважають ВНЗ, що закінчив молодий фахівець, дуже важливим фактором при прийомі на роботу

• 61% роботодавців вважають, що випускникам не вистачає практичних професійних навичок

• Тільки 26% випускників 2012 працювали за фахом на момент отримання диплому.

Що робити?

Запрошуємо на презентацію проекту «ПРОФІ+»: адаптація студентів до вимог сучасного ринку праці

1 листопада о 16:30, в Актовій залі 1-го корпусу (1-217)

Програма проекту універсальна і підходить для всіх спеціальностей. Студенти працюватимуть з досвідченими професіоналами-практиками у сфері консалтингу, рекрутингу, управління людськими ресурсами.

Участь на конкурсній основі, кількість місць обмежена.

• Що таке soft skills і чому це один із вирішальних факторів для роботодавця?

• Які якості працівника сьогодні цінуються найбільше? Чого очікують від випускників вишів?

• Як під час навчання здобути необхідні навички, що допоможуть швидше адаптуватись до вимог ринку і впевненіше себе почувати у процесі працевлаштування?

• Про 11 модулів програми та умови участі в ній

У презентації візьмуть участь партнери НаУКМА:

·  Валерія Казадарова, власник компанії «Таланти для бізнесу», керівник програми від Асоціації випускників КМА

·  Марина Захар’їна, керівник  відділу персоналу консалтингової компанії «Ернст енд Янг»

·  Микола Воробйов, керівник відділу корпоративної підтримки  ТОВ «Майкрософт Україна»

ПРИХОДЬТЕ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ 1 ЛИСТОПАДА

Реєструйся on-line або особисто в 4-105, або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , за тел. 462-5195.

Про програму.

«ПРОФІ+»: програма з soft skills, покликана:

- дати студентам базові знання та інструменти;

- розвинути практичні навички;

- надати можливість ознайомитись з вимогами сучасного ринку праці та швидше пройти процес адаптації до них;

- підвищити конкурентоспроможність під час влаштування на роботу;

- дати можливість застосування набутих знань і навичок у власній діяльності, ще під час навчання в університеті.

Організатори: НаУКМА та Асоціація випускників НаУКМА.

Викладачі: практики - представники тренінгових агенцій, НR-департаментів, керівники спеціалізованих відділів компаній.

У рамках програми розглядатимуться теми:

системний підхід до власної кар’єри і особистого розвитку, самоорганізація, комунікаційні навички (вміння слухати і говорити та написання текстів);вміння вирішувати проблеми; робота в команді, управління проектами; пошук роботи та основи трудового законодавства, написання резюме, співбесіда (проходження та проведення).