У Могилянці відбувся День Донора

Зібрано 42 літри крові

2 листопада 2012 року бригада Київського Обласного центру переливання крові розташувала свою тимчасову амбулаторію в стінах Києво-Могилянської академії для того, щоб кожен бажаючий зміг стати донором крові та врятувати людське життя. Протягом дня 86 охочих здали близько 42 літрів крові.

Щиро дякуємо всім небайдужим! Сьогодні ми всі разом зробили дуже цінний внесок у благородну справу: порятунок людського життя!

Клуб Донорів Крові створений в стінах Школи Охорони Здоров’я Києво-Могилянської академії близько трьох років тому. Метою його діяльності є популяризація волонтерського донорства крові серед громадян України. Клуб Донорів веде власну базу, в якій зберігається контактна інформація людей, які вже здали кров і дали свою згоду звертатися до них у разі нагальної потреби. База донорів поповнюється після кожної проведеної акції.

Долучитись до Донорського руху можна, залишивши свої контакти (для екстренних випадків) на сайті.