Голова КМДА Олександр Попов відвідав Києво-Могилянську Академію

26 лютого голова КМДА Олександр Попов з відвідав Могилянку, щоб обговорити співпрацю по реалізації програми "Старий Київ", спрямованої на збереження історичних та архітектурних пам'яток міста.

Президент НаУКМА Сергій Квіт провів екскурсію історичною територією університету для гостей від Київської та Подільської державних адміністрацій.

Пізніше у залі засідань Вченої ради разом з представниками Академії був накреслений план спільних дій в рамках відзначення 400-річчя НаУКМА на урядовому й міському рівнях, розвитку Києва як туристичної столиці України, відбувся обмін думками стосовно реставрації Староакадемічного корпусу і Будинку настоятеля, подальшої долі Гостинного двору.

Слід відзначити, що Олександр Попов висловив ряд важливих власних ініціатив щодо того, як КМДА може взяти участь у розвитку НаУКМА, а також як Києво-Могилянська академія могла б долучитися до розвитку Києва.

Це перший подібний захід після відродження НаУКМА. Сподіваємося на плідну співпрацю і взаєморозуміння.