Інтерактивна лекція Яна Хаверкампа "Ядерна енергетика: факти проти міфів"

25 квітня, о 15:00 у Зеленій аудиторії (3-213а)

Чи чули Ви такі фрази?

"Ядерна енергія - це сучасна, чиста і безпечна технологія, що допомагає таким країнам, як Україна, розвиватися".

"Сучасні атомні електростанції не мають нічого спільного Чорнобилем і Фукусімою"

"Ядерна енергія допомагає боротися зі зміною клімату"

"Атомна енергія - дешева"

"Такі організації, як Грінпіс, перешкоджають розвитку атомної енергетики"

Чи мають вони рацію? Чи помиляються? Чи повинні вони змінити свою позицію? Або вони повинні активізувати свій супротив?

Ян Хаверкампа (Jan Haverkamp) - інженер-еколог, який працює 30 років у галузі ядерної енергетики.

Він був експертом Грінпіс з питань атомної енергетики у ЄС протягом п'яти років, та активно працює на них у галузі дослідження європейських ядерних стрес-тестів після Фукусіми.

Він бере активну участь в розвитку ядерної енергетики в Центральній і Східній Європі.

Це ваш шанс запитати експерта Грінпіс!

Поділіться з ним вашої інформацією, перевірте логічність підходів Грінпісу, заперечте чи підтримайте їх, дізнайтеся чи говорите ви спільною мовою, чи розбіжність думок непоборна.

Отже, нас чекають дві години дискусії про майбутнє атомної енергетики - приходьте і приєднуйтесь!

Мова лекції та дискусії: англійська.

З питаннями звертайтеся до Ірини Головко, випускниці кафедри екології ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) та ст.викл.кафедри екології Олени Маслюківської ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )