У Могилянці презентують стріт-арт

25 квітня, 13.00, площа 1-го академмістечка НаУКМА, вул. Сковороди, 2

Презентація малюнка, створеного на одному з фасадів Києво-Могилянської академії французьким муралістом Жюльєном Малланом разом з українським митцем Володимиром Waone Манжосом у рамках фестивалю “Французька весна 2013” пройде за участі представників посольства Франції в Україні, Французького інституту та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) .

Головною метою проекту є посилення культурних зв’язків між Україною та Францією, зокрема, в такому виді мистецтва як стріт-арт – молодому та сучасному русі талановитих вуличних митців з усього світу.

Жюльєн Seth Маллан – всесвітньо відомий художник-мураліст.

Вперше він приїздив до України у липні 2012 р. для зйомок документального фільму про український стріт-арт. Цього разу в рамках 10-ї «Французької весни» митець представить в Україні виставку фотографій своїх малюнків з усього світу та прикрасить своїми роботами декілька стін у Києві та Харкові.

Володимир Waone Манжос – учасник відомого українського колективу Interesni Kazki.

У презентації візьмуть участь автори малюнку, Надзвичайний та Повноважний Посол Франціії в Україні Ален Ремі, голова Дитячого фонду (ООН) ЮНІСЕФ в Україні Юкіє Мокуо та президент Києво-Могилянської Академії Сергій Квіт.

Додаткова інформація, організація інтерв`ю з художниками за тел.: 482 23 71 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Більше інформації на сайті Французького інституту в Україні.

Проект проводиться за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

Генеральні партнери 10-ої «Французької весни в Україні»:

КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК та колекція ПРЕМ’ЄР ГОТЕЛІ

Офіційний авіаперевізник:

МІЖНАРОДНІ АВІАЛІНІЇ УКРАЇНИ

Генеральні медіа-партнери:

UMH group та телеканал ICTV

Генеральний інтернет-партнер:

Афіша bigmir)net Медіа-партнери: Корреспондент, korrespondent.net, радіо Європа плюс, Теленеделя, What’s on, Воля